151. Krievu svēto Tatjanas un Erceņģeļa Miķeļa ikonas sudrabā.

ID-ANTQ-7775
live_auctionKlasiskā vizuālās un lietišķās mākslas izsole № 9 - I daļa. Lot: 1-300
Solīšana beigusies
guarantee
Dalība izsolē
apmaksa un piegāde
Ērts un drošs serviss garantē izsoles dalībniekiem promesošo solīšanu, kā arī reālā laika solīšanu.
Apskatīt ANTIQON izsoles dalības noteikumus
Apmaksas veids:
payments
Piegāde:

Krievu svēto Tatjanas un Erceņģeļa Miķeļa ikonas sudrabā.

Krievu ikonas svēto Tatjanas un Erceņģeļa Miķeļa sudraba rāmjos. Debesu pulku patrons tiek parādīts pilnā kaujas tērpā debess spārnā, starojumā, kas atšķiras no viņa. Maskava iezīmē 84 1881. gada sudraba paraugus. Meistars P.Z.

Svētā mocekle Tatjana ir attēlota pusgarā ar rokām, kas saliktas uz krūtīm. Maskavas zīmogi 84 paraugi 1908-1917 IM meistars Mnekins Ivans Nikolajevičs. Zināms no 1886. līdz 1909. gadam.

Katrs izmērs: 11x9 cm.Craquelure.

Stāvoklis: Labs, ar lietošanas pēdām
Materiāls: Koks, ģipsis, zeltījums, tempera
Produkta izmēri: Augstums - 11cm, Platums - 9cm, Dziļums - 5cm
Atrašanas vieta: Galerija "Antiqon", Brīvības iela 52, Rīga, Latvija
Garantija: Pārdevēja garantija
Valsts: Krievija, Maskava
Periods: 19.-20. gadsimta mijā
Preces apraksts ir aptuvens automātiskais tulkojums. Antiqon.com nav atbildīgs par tulkošanas kļūdām. Rādīt oriģinālo tekstu.
Mašīntūlkošana
Jums ir līdzīgs priekšmets?
Vēlaties to pārdot?
for pigs
Lūdzu, aizpildiet jūsu preces aprakstu, pievienojiet kvalitatīvas priekšmeta fotoattēlus un ierakstiet pieņemamo cenu. Pēc moderācijas jūsu sludinājums nonāks Antiqon tiešsaistes katalogā un būs pieejams kolekcionāriem no visas pasaules.

Līdzīgas preces

Abonē un seko mūsu jaunumiem
Nepalaid garām jaunākās izsoles
Pierakstīties