367. Glezna "Sv. Sarovas Serafima dzīve"

ID-ANTQ-3276
live_auctionKlasiskā izsole Krievijas un Rietumeiropas māksla №4
Izsole sākas: 27 Nov 2021 12:00
Novērtējums: 2000-3000 EUR
Pievienot favorītiem
Vai vēlaties piedalīties solīšanā?
Ienākt vai Reģistrēties
guarantee
Dalība izsolē
apmaksa un piegāde
Ērts un drošs serviss garantē izsoles dalībniekiem promesošo solīšanu, kā arī reālā laika solīšanu.
Apskatīt ANTIQON izsoles dalības noteikumus
Apmaksas veids:
payments
Piegāde:

Glezna "Sv. Sarovas Serafima dzīve"

Glezna "Sv. Sarovas Serafima dzīve" no Mihaila Nesterova gleznu cikla, kas veltīta lielajiem Krievijas zemes svētiem.

Apakšējā labajā stūrī paraksts M. Ņesterova (М.Нестеров)

Krievijas ainava ar majestātisku mežu un klusu upi ir pilna miera un miera. Sarovas Serafima figūra ir attēlota uz zemas meža pakalna, uz koka kapelas fona, kas atrodas meža biezoknī; Sarova Ermitāža. Tieši šajos mežos notika galvenie svētā dzīves brīnumi.

Iekšējie izmēri: Augstums - 27 cm Platums - 22 cm

Stāvoklis: Craquelure
Valsts: Cariskā Krievija
Periods: 19. gadsimta beigās
Materiāls: Audekls, eļļa
Produkta izmēri: Augstums - 45.5cm Platums - 39.5cm
Atrašanas vieta: Galerija "Antiqon", Brīvības iela 52, Rīga, Latvija
Preces apraksts ir aptuvens automātiskais tulkojums. Antiqon.com nav atbildīgs par tulkošanas kļūdām. Rādīt oriģinālo tekstu.
Mašīntūlkošana
Jums ir līdzīgs priekšmets?
Vēlaties to pārdot?
for pigs
Lūdzu, aizpildiet jūsu preces aprakstu, pievienojiet kvalitatīvas priekšmeta fotoattēlus un ierakstiet pieņemamo cenu. Pēc moderācijas jūsu sludinājums nonāks Antiqon tiešsaistes katalogā un būs pieejams kolekcionāriem no visas pasaules.

Līdzīgas preces

Abonē un seko mūsu jaunumiem
Nepalaid garām jaunākās izsoles
Pierakstīties

Pakalpojumi

Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Lasīt vairāk
Lasīt vairāk