Elegants sieviešu sudraba naudas māks ar ķēdītes rokturi un zelta monogrammu, kas izgatavots Verhovceva Fjodora Andreja d. darbnīcā. Krievija. 1908.-1917.g. Priekšmets ir dekorēts ar augu rakstu gravējumu, kā arī izceltu zelta monogrammu "АБ". Apakšējā daļā ir veltījuma uzraksts "На память 09.12.1911г" ("Atmiņai 09.12.1911.g."). Maka sarkanā zīda iekšējām daļām ir laikam atbilstošas nodiluma pazīmes. Kopējais svars: 131 gr.Zīmoli: Maskavas apgabala pārbaudes biroja 1908.-1917.g. ar ciparu "84", kas apliecina sudraba provi, "sievietes galva kokošņikā" pagriezta pa labi - valsts sertifikāta zīme; meistara vārds "Ф.Б" - Verhovcevs Fjodors Abdreja d. - sudrabkalis un darbnīcas īpašnieks, kas pazīstama kopš 1819. gada. Meistara darbi tiek prezentēti Valsts Vēstures muzeja kolekcijā.
Stāvoklis: Nodiluma pazīmes ir samērīgas ar vecumu
Stils: Moderns
Valsts: Krievija, Maskava
Periods: 20. gadsimta sākums
Garantija: Pārdevēja garantija
Materiāls: Sudrabs 84
Produkta izmēri: Augstums - 8.6cm, Platums - 9.3cm, Dziļums - 2cm
Atrašanas vieta: Galerija "Antiqon", Brīvības iela 52, Rīga, Latvija
Preces apraksts ir aptuvens automātiskais tulkojums. Antiqon.com nav atbildīgs par tulkošanas kļūdām. Rādīt oriģinālo tekstu.
Серебряный кошелек. Россия. 1908-1917гг.
Изящный дамский серебряный кошелек на цепи с золотой монограммой, выполнен в мастерской Верховцева Федора Андреевича. Россия. 1908-1917гг. Предмет украшен гравировкой в виде растительного узора, а так же накладкой из золота с вензельными литерами "АБ". В нижней части выполнена дарственная надпись "На память 09.12.1911г". Внутренние отделы кошелка из красного шелка и имеют следы износа соизмеримые со временем. Общий вес: 131 гр.Клейма: Московского окружного пробирного управления 1908-1917 годов, на котором изображены: цифра «84» удостоверяющая пробу серебра; «женская голова в кокошнике» повернутая в право - знак государственного удостоверения; ; именник мастера "Ф.Б" - Верховцев Федор Андреевич - серебряного дела мастер и владелец мастерской, известной с 1819 г. Произведения мастера представлены в коллекции ГИМ.
Mašīntūlkošana
Jums ir līdzīgs priekšmets? Vēlaties to pārdot?
Lūdzu, aizpildiet jūsu preces aprakstu, pievienojiet kvalitatīvas priekšmeta fotoattēlus un ierakstiet pieņemamo cenu. Pēc moderācijas jūsu sludinājums nonāks Antiqon tiešsaistes katalogā un būs pieejams kolekcionāriem no visas pasaules.
Mēs nodosim jūsu piedāvājumu priekšmeta īpašniekam un paziņosim par viņa lēmumu tuvākajā laikā
Nosūtīt savu piedāvājumu
Piedāvājiet savu cenu un mēs nosūtīsim Jūsu piedāvājumu priekšmeta īpašniekam
izteikt piedāvājumu
Jūsu pieprasījums saņemts
Mēs aprēķināsim individuālu piegādi tuvākajā laikā un sazināsimies ar jums
Piegādes pieprasījums
Aizpildiet vietnē norādīto pasūtījuma veidlapu pēc iespējas precīzāk, un Antiqon piegādes dienesta speciālisti jums izstrādās labāko piegādes iespēju atkarībā no kravas veida, svara un vērtības.
Izveidot pieprasījumu
Thank you for contacting us!
Our specialist will contact you at a specified time.
Regards, Antiqon Customer Service
Art consulting service
Fill in the application form, after acquaintance our specialist will prepare a presentation of an item and will contact you .
Izveidot pieprasījumu
Abonē un seko mūsu jaunumiem Nepalaid garām jaunākās izsoles